img

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim gadżety reklamowe. Wykonujemy znakowanie na rozmaitych produktach codziennego użytku oraz na artykułach bardziej wyszukanych i oryginalnych. Bogaty asortyment gwarantuje, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie produkty reklamowe dla swojej działalności. Managerowie mają do wyboru klasyczne gadżety promocyjne w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych, są to między innymi: długopisy, breloki, wizytowniki, czapki z daszkiem, kubki, parasole, smycze, pendrive czy torby reklamowe oraz bardziej ekskluzywne artykuły promocyjne np. power banki, produkty elektroniczne czy funkcyjne elementy wyposażenia wnętrz. W ofercie znajduje się również wiele propozycji tematycznych, które świetnie sprawdzą się w roli sezonowych artykułów, są to m. in. gadżety firmowe z kategorii sport i rekreacja czy kategorii świąt Bożego Narodzenia.

Katalogi - kreatory

our team

Katalog Standard

Katalog Standard 2017

our team

Katalog Premium

Katalog Premium

2017

our team

Katalog VIP

Katalog VIP

2017

our team

Kreator USB

Intuicujne narzędzie do dyspozycji.

Warto nas wybrać

1

Połączenie bogatej kolekcji artykułów reklamowych, profesjonalnych nadruków i fachowej obsługi gwarantuje Państwu wysoką jakość usług, rzetelność i niezawodność.

2

Szeroki zakres działalności pozwala nam na kompleksową obsługę wszystkich zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową i usługową.

3

Dbając o wygodę naszych Klientów świadczymy kompleksowe usługi w zakresie znakowania upominków reklamowych. Zajmujemy się znakowaniem artykułów własnych oraz powierzonych.